Infrastruktura budynkowa

Rozwiązania spełniające wymagania infrastruktury budynkowej

Infrastruktura budynkowa

Zakończ instalację szybko, bezpiecznie i zgodnie ze standardami

Branżę budowlaną reguluje wiele norm i przepisów. W związku z tym w przypadku instalacji elektrycznych muszą być spełnione wysokie normy bezpieczeństwa. Ze względu na rosnącą presję czasu i rosnący brak wyszkolonych specjalistów elektryków, instalacje te muszą być robione w sposób coraz szybszy, prostszy i bardziej ekonomiczny. Oferujemy kompleksową gamę produktów instalacyjnych i rozwiązań dla infrastruktury budynkowej, które są precyzyjnie dostosowane do tych specyficznych wymagań.

Przegląd korzyści

Najnowocześniejsze rozwiązania

Najnowocześniejsze rozwiązania

Oferujemy najnowocześniejsze produkty i rozwiązania w zakresie zrównoważonej produkcji energii, a także rozdziału zasilania i budowy infrastruktury ładowania.

praktyczne rozwiązania

praktyczne rozwiązania

Wszystkie nasze technologie łączeniowe i komponenty połączeń elektrycznych mogą być instalowane w szybki, zapewniający oszczędność miejsca i ekonomiczny sposób. Są wytrzymałe i zapewniają długotrwałą niezawodność.

Zgodność z normami

Zgodność z normami

Nasze urządzenia i rozwiązania łączeniowe są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi normami i wytycznymi. Zapewniają najwyższe możliwe bezpieczeństwo podczas instalacji i obsługi.

Rozdzielnice

Warsztat

Idealne wyposażenie każdego etapu pracy

Efektywne i bezpieczne procesy robocze mają zasadnicze znaczenie dla wysokiej konkurencyjności i długoterminowego powodzenia. Zapewniamy wsparcie każdego etapu pracy, dzięki optymalnie dopasowanym rozwiązaniom warsztatowym. Bazując na naszym wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie prefabrykacji rozdzielnic, pomagamy przyspieszyć procesy pracy i podnieść ich jakość, dzięki efektywnemu wykorzystaniu naszej kompleksowej oferty.

Planowanie

Planowanie

Nasze oprogramowanie do etykietowania (MPrint® PRO), oprogramowanie półautomatycznego centrum obróbki przewodów (WPC) oraz oprogramowanie do konfiguracji (WMC), zapewniają doskonałe przygotowanie do każdej fazy projektu. Dzięki interfejsom do systemu eCAD można korzystać z najszybszego przesyłania danych, od fazy projektowania do rozruchu.

Instalacja

Instalacja

Oferujemy narzędzia o certyfikowanej, najwyższej jakości, a także automaty do zdejmowania izolacji i zaciskania końcówek z intuicyjną obsługą. Doskonale dopasowany system znakowania zapewnia oszczędność czasu i bezpieczną instalację. Ponadto mamy profesjonalne narzędzia ręczne, które oferujemy również jako ekonomiczne kompletne zestawy wraz z pasującymi akcesoriami.

Obsługa

Obsługa

Przykładowo, nasza obszerna oferta narzędzi pomiarowych i testowych zapewnia niezawodną pomoc techniczną w rozwiązywaniu problemów. Bezproblemowe opisywanie wszystkich komponentów rozdzielnicy i spójność danych cyfrowych upraszczają i przyspieszają prace konserwacyjne. Pozwala to tym samym skracać czas przestojów i zwiększyć sprawność etapów procesów.

Fotowoltaika

Szybkie i bezpieczne instalowanie systemów fotowoltaicznych na dachach

Oferujemy szeroką gamę produktów, aby zapewnić łatwą instalację systemów. Należą do nich rozdzielnice, systemy ochrony przeciwprzepięciowej, złącza, narzędzia i komponenty do instalacji i ochrony dachowego systemu fotowoltaicznego. Wszystkie nasze produkty są znormalizowane i zostały opracowane w celu uproszczenia, przyspieszenia i zwiększenia bezpieczeństwa projektów instalacyjnych.

e-mobilność

Po prostu ładuj i jedź – przyszłościowe koncepcje ładowania

Aby elektromobilność stała się rzeczywistością dla wszystkich tak szybko, jak to możliwe, należy wdrożyć koncepcje codziennego ładowania dla szerokiego zakresu aplikacji. W oparciu o potrzeby naszych klientów opracowaliśmy stacje ładowania, które wyróżniają się wysoką efektywnością ekonomiczną, dużą szybkością ładowania i atrakcyjnym wyglądem. Systemy nadają się do użytku zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Ładuj. I zmieniaj przyszłość.

AC SMART ECO

Intuicyjna - Idealna stacja ładująca dla pojazdów elektrycznych do Twojego domu.

Inteligentne i bezpieczne rozwiązania do ładowania.

AC SMART VALUE

Bezpieczna - Brak przeciążenia podczas instalowano wielu stacji ładujących dla pojazdów elektrycznych.

inteligentne rozwiązania do ładowania

AC SMART ADVANCED

Wydajność - szybkie ładowanie dzięki inteligentnemu rozdzielaniu mocy.

Komponenty i przewody ładowania AC

Oferujemy również kompleksową ofertę niezawodnych, ergonomicznie zaprojektowanych przewodów ładujących do naszych rozwiązań ładowania, typu 1 lub typu 2. Przewody są dostępne w prostych i spiralnych konstrukcjach, o długości od pięciu do dziesięciu metrów, wraz z innymi komponentami akcesoriów.

Do pobrania