Opłacalny sposób wejścia do świata złączek instalacyjnych Weidmüller

L-BOXX to innowacyjny system przechowywania, który zapewnia porządek i wydajność w różnych sektorach przemysłu, zwłaszcza w branżach wysokospecjalistycznych. Opracowany przez Bosch Sortimo model L-BOXX oferuje sprytne rozwiązanie do przechowywania, transportu i organizowania narzędzi, materiałów i akcesoriów. Modułowa konstrukcja umożliwia łączenie i dostosowywanie szerokiej gamy skrzynek do indywidualnych potrzeb. Dzięki mechanizmowi zatrzaskowemu L-BOXX, można łączyć ze sobą różne wersje skrzynek L-BOXX (L-BOXX 136, L-BOXX 238, L-BOXX 374 i L-BOXX Mini, a nawet L-BOXX XL).

Solidny materiał i przemyślana konstrukcja wewnętrzna zapewniają optymalną ochronę i uporządkowanie zawartości. L-BOXX imponuje możliwościami w zakresie układania, stosunkowo niewielką masą, mobilnością i łatwością obsługi, co czyni ten system niezbędnym dodatkiem zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów.

Wszystko pod ręką: do natychmiastowego użycia na placu budowy

Skrzynka systemowa L-BOXX 102 Sortimo z możliwością układania w stos i integracji z istniejącym systemem, kompatybilna z modelami L-BOXX 136, L-BOXX 238, L-BOXX 374, L-BOXX Mini lub L-BOXX XL

Nasz asortyment skrzynek L-BOXX firmy Bosch — Sortimo według specjalnego projektu firmy Weidmüller jest idealnym towarzyszem dla elektryków. Zestawy startowe oferują szeroki wybór 3-żyłowych złączek instalacyjnych i innych złączek szeregowych umożliwiających oprzewodowanie rozdzielnic głównych i podrzędnych.

Sprawna praca i profesjonalna prezentacja gwarantowane — a wszystko to dzięki poręcznej skrzynce według projektu firmy Weidmüller.

Integracja z systemem L-BOXX

Skrzynka systemowa L-BOXX 102 Sortimo z możliwością układania w stos i integracji z istniejącym systemem, kompatybilna z modelami L-BOXX 136, L-BOXX 238, L-BOXX 374, L-BOXX Mini lub L-BOXX XL

Modułowa konstrukcja umożliwia łączenie i indywidualne dostosowywanie szerokiej gamy modeli L-BOXX firmy Bosch — Sortimo. Solidny materiał i przemyślana konstrukcja wewnętrzna zapewniają optymalną ochronę i uporządkowanie zawartości.

L-BOXX imponuje niewielką masą, możliwościami w zakresie układania, mobilnością i łatwością obsługi, co czyni ten system niezbędnym wyposażeniem zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów.

L-BOXX 102 KC AITB INSTA 1

L-BOXX 102 Zestaw startowy złączek instalacyjnych dla elektryków

Ten kompleksowy zestaw startowy zawiera złączki instalacyjne wraz ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do stworzenia trzech zgodnych z normami paneli rozdzielczych w domach jedno- i wielorodzinnych.

  • 3-przewodowe złączki instalacyjne
  • 1-poziomowe złączki instalacyjne
  • Płytki końcowe i trzymacze
  • 10x3 szyna zbiorcza z osłoną
  • Mostek poprzeczny i oznacznik

Poniższy rysunek przedstawia przegląd produktów L-BOXX 102 INSTA 1:

Doskonałe uzupełnienie systemu obudów

L-BOXX 102 (pusta skrzynka na asortyment)

L-BOXX 102 (pusta skrzynka na asortyment)

Pusta skrzynka L-BOXX 102 zaprojektowana przez firmę Weidmüller zapewnia elastyczne rozwiązania w zakresie przechowywania. Dzięki umieszczonym wewnątrz pięciu tacom asortymentowym, system umożliwia uporządkowane przechowywanie małych części, narzędzi i akcesoriów.

Połącz model L-BOXX 102 z innymi wariantami L-BOXX pochodzącymi od różnych dostawców i korzystaj z elastyczności oraz możliwości układania elementów systemu w stos.

Pliki do pobrania dotyczące systemu L-BOXX i okablowania instalacji budynkowych

Szukasz dodatkowych informacji na temat instalacji budynkowych? Zwłaszcza w dziedzinie głównego i podrzędnego rozdziału prądu? W naszym katalogu znajduje się szeroki wybór różnych złączek szeregowych. Broszury zawierają szczegółowe informacje na temat naszych rozwiązań do okablowania instalacji budynkowych.