Okablowanie obiektowe

Sieć przemysłowa z jednego źródła

Okablowanie obiektowe

Z szafy sterowniczej do urządzeń obiektowych – bezproblemowe okablowanie od pioniera inżynierii elektrycznej

Przemysłowe okablowanie obiektowe jest kluczowym aspektem dla optymalnego funkcjonowania systemów produkcji i automatyki w przemyśle. ​

Wraz z integracją przemysłowego IoT i związaną z tym ilością danych, rośnie złożoność i wymagania dotyczące okablowania obiektowego. Nowoczesne rozwiązania okablowania przemysłowego charakteryzują się wysoką modułowością i możliwością podłączenia typu plug-and-play. Umożliwia to szybką instalację i uruchomienie przy jednoczesnym skróceniu czasu przestojów podczas konserwacji.

Kompleksowa infrastruktura tworzy znaczącą wartość dodaną pod względem wydajności, bezpieczeństwa i elastyczności procesów produkcyjnych. Jako ekspert w dziedzinie aplikacji przemysłowych, Weidmüller oferuje szeroką gamę komponentów okablowania obiektowego. Uzupełnieniem oferty są przyjazne dla użytkownika serwisy i indywidualne doradztwo.

Zakres produktów

Serwisy

Bezpłatny zestaw próbek (złącza modułowe)

Chcesz się przekonać, jak łatwe jest korzystanie z naszych modułowych złącz HDC RockStar® ModuPlug? To nie problem! Zamów bezpośrednio swój bezpłatny zestaw próbek obejmujący ramę, moduły oraz odpowiedni wkrętak i poznaj nasz modułowy system.

Konfiguracja złączy przemysłowych

Skonfiguruj złącza przemysłowe HDC zgodnie ze swoimi wymaganiami, korzystając z naszego konfiguratora produktów i wyposaż je wygodnie i łatwo online, w pasujące wkłady, styki i obudowy. Stwórz swoje indywidualne złącze i odkryj różnorodność powierzchni współpracujących.

Konfigurator FrontCom® Vario

Nasz kreator online pomoże szybko i łatwo utworzyć żądany interfejs frontowy. W trzech krokach wybierasz swoją indywidualną kombinację z wielu ramek, płytek na wkładki i wkładek — w wyniku tego uzyskujesz wykaz poszczególnych komponentów, który możesz zapisać, wydrukować lub przesłać bezpośrednio do nas jako zamówienie.

Do pobrania