easyConnect to twój bilet do świata serwisów cyfrowych i przemysłowego IoT

null

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Ty projektujesz, instalujesz i obsługujesz - easyConnect zwiększa wartość procesów i produktów. Oferta naszej platformy chmurowej może być łatwo dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Niemiecka nagroda za innowacyjność dla platformy serwisów przemysłowych easyConnect

Nasza platforma serwisów przemysłowych easyConnect ze swoją zintegrowaną, modułową i skalowalną ofertą, została uhonorowana niemiecką nagrodą za innowacyjność German Innovation Award 2023 Special. Dzięki easyConnect możesz uwolnić pełny potencjał innowacyjności dla siebie i swoich klientów - w dowolnym czasie i miejscu, z intuicyjnym interfejsem użytkownika i indywidualnym wsparciem.

Łatwy dostęp do serwisów cyfrowych w całym cyklu eksploatacji produktu

Wybierz indywidualne rozwiązanie z naszej rozwijanej gamy serwisów cyfrowych – konfiguracja sprzętu, zarządzanie wdrożeniem oprogramowania, zdalny dostęp do maszyn, monitorowanie danych i wiele więcej.


Wszystkie początki są trudne – ale nie z easyConnect

Aby rozpocząć korzystanie z easyConnect i postawić swoje pierwsze kroki...

1. Zarejestruj się w easyConnect

2. Wybierz preferowane licencje

3. Ciesz się platformą serwisów przemysłowych!


Darmowe i próbne licencje umożliwiają łatwe rozpoczęcie pracy!

Jeśli chcesz korzystać z platformy easyConnect z kraju innego niż kraje Unii Europejskiej, Szwajcaria lub Wielka Brytania, skontaktuj się z lokalnym biurem sprzedaży.

Idealny dodatek