Łatwy sposób na przemysłowy IoT

„Zyskaj wartość z danych” dzięki naszej kompleksowej i najnowocześniejszej ofercie dla IIoT

Łatwy sposób na przemysłowy IoT

Jesteś gotowy na łatwą drogę do przemysłowego IoT?

Niezależnie od tego, czy chodzi o zarządzanie energią, optymalizację procesu, monitoring stanu, zdalny dostęp czy konserwację predykcyjną: wszystkie przykłady zastosowania mają jedną wspólną cechę: dane muszą być pozyskiwane i wstępnie przetwarzane, przekazywane oraz ostatecznie analizowane w celu uzyskania wartości dodanej, takiej jak OEE, lub zmniejszenia liczby ingerencji przez techników serwisowych.

Naszym jednoznacznym celem jest umożliwienie naszym klientom zrobienie tego jak najłatwiej i jak najbardziej spójnie od danych do wartości.

Taksówką - najprościej do wdrożenia przemysłowego IoT

Taksówką - najprościej do wdrożenia przemysłowego IoT

This is a YouTube video. By clicking on this video, you agree to Google/YouTube's Privacy Policy & Terms of Use . You also agree to our Privacy Policy.

Jesteś gotowy na najprostszą drogę do wdrożenia przemysłowego IoT? Chcesz otwartości, elastyczności i łatwego sposobu na rozpoczęcie? Wtedy dzwoń po taksówkę - będzie wiedziała, dokąd zabrać.... Usiądź, zapnij pasy i ciesz się jazdą.

Przegląd naszej oferty dla przemysłowego IoT

Przegląd korzyści

Łatwość

Łatwość

Bez względu na to, czy mowa o łatwej i szybkiej modernizacji rozwiązań IoT, otwartej inżynierii opartej o przeglądarkę internetową, czy też tworzeniu modeli samouczenia się maszyn.

Rozwiązania end-to-end

Rozwiązania end-to-end

Od „danych do wartości”: dzięki naszej kompleksowej i najnowocześniejszej ofercie rozwiązań dla IIoT, umożliwiamy naszym klientom połączenia od czujnika po chmurę, a nawet więcej.

Lepsza pozycja na przyszłość

Lepsza pozycja na przyszłość

Elastyczność i otwartość są kluczowymi czynnikami powodzenia przemysłowego IoT. Skupiamy się nie tylko na otwartych platformach, ale również na istniejących i nowych partnerstwach.

Przemysłowy IoT – jakie korzyści niesie dla Ciebie?

null

This is a YouTube video. By clicking on this video, you agree to Google/YouTube's Privacy Policy & Terms of Use . You also agree to our Privacy Policy.

Co to jest przemysłowy IoT? W jaki sposób firma Weidmüller jest pozycjonowana i co konkretnie oferuje? I najważniejsze: jakie korzyści oferuje klientom? Obejrzyj film z dr. Thomasem Bürgerem, wiceprezesem wykonawczym ds. produktów i rozwiązań do automatyzacji, aby poznać odpowiedzi.

Przykłady zastosowania

Nasza kompleksowa oferta dla przemysłowego IoT

Pozyskiwanie danych

Niezawodne przechwytywanie danych zapewnia dostęp do cennych danych i informacji w aplikacjach typu greenfield i brownfield

Wstępne przetwarzanie danych

Przetwarzaj dane lokalnie dzięki technologii brzegowej IoT. Zapewnij dostęp do cennych danych i informacji w aplikacjach typu greenfield oraz brownfield

Transmisja danych

Przekazuj dane niezawodnie z wykorzystaniem infrastruktury sieci. Udostępnij cenne informacje z zakładów systemom informatycznym.

Analiza danych i logika biznesowa

Zapewnij dodatkową wartość dzięki analizie danych. Uzyskaj konkretną dodatkową wartość w przypadku korzystania z cyfrowych usług opartych na danych

Twój bilet do świata serwisów cyfrowych

Nasza oparta na chmurze platforma, to Twoja przepustka do świata serwisów cyfrowych Weidmüller oraz proste, intuicyjne i przyszłościowe narzędzie rozwoju systemów przemysłowego IoT. Realizuj swoje projekty łatwo, bez uprzedniej wiedzy specjalistycznej, dzięki doskonałej interakcji platform, urządzeń i różnych programów. Platforma, będąca otwartym, modułowym i idealnie zintegrowanym systemem, umożliwia korzystanie z serwisów dla szerokiego zakresu zastosowań. Zwiększ swoją sprawność i uwolnij potencjał innowacyjny, dzięki platformie easyConnect.

Do pobrania