Łatwy sposób na IIoT – Maksymalna wydajność dzięki inteligentnemu wykorzystaniu danych

Łatwy sposób na IIoT – Maksymalna wydajność dzięki inteligentnemu wykorzystaniu danych

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Przeciętna fabryka generuje każdego dnia imponujący 1 terabajt danych, ale mniej niż 1 procent tej ilości jest faktycznie wykorzystywane z zyskiem. Pozostałe 99% to niewykorzystany potencjał danych, które mogą posłużyć do zwiększenia wydajności urządzeń i skuteczniejszego przewidywania awarii.

W jaki sposób najłatwiej zacząć? I jak przekształcić dane w prawdziwą wartość dodaną?

Zapoznaj się z naszą krótką animacją, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć drogę ku efektywnemu wykorzystaniu danych.

IIoT: Fakty, liczby i dane

IIoT: Nasza oferta

Niezależnie od tego, czy chodzi o zarządzanie energią, optymalizację procesów, monitoring stanu, zdalny dostęp czy konserwację zapobiegawczą: przykłady zastosowań w dziedzinie IIoT są zróżnicowane.

Jako dostawca, oferujemy kompleksowy, zintegrowany system modułowy i najnowocześniejsze komponenty, które umożliwiają realizację szerokiej gamy zastosowań typu greenfield jak i brownfield.

Wchodzimy na wszystkie poziomy danych, od ich pozyskiwania aż po analizę – „od danych do wartości”. Nasze oferta obejmuje sprzęt, oprogramowanie, aplikacje chmurowe i powiązane usługi.

W ujęciu bardziej szczegółowym, nasze serwisy obsługują poziomy pozyskiwania danych, ich wstępnego przetwarzania i sterowania, komunikacji oraz wizualizacji i analizy. Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie IIoT, jesteśmy niezawodnym partnerem w zwiększaniu wydajności i tworzeniu trwałej wartości dodanej.

IIoT: Przykłady zastosowania

IIoT: Oferta​

Pozyskiwanie danych

Niezawodne przechwytywanie danych zapewnia dostęp do cennych danych i informacji w aplikacjach typu greenfield i brownfield

Wstępne przetwarzanie i kontrola danych

Przetwarzaj dane lokalnie dzięki technologii brzegowej IoT. Zapewnij dostęp do cennych danych i informacji w aplikacjach typu greenfield oraz brownfield

Transmisja danych

Przekazuj dane niezawodnie z wykorzystaniem infrastruktury sieci. Udostępnij cenne informacje z zakładów systemom informatycznym.

Wizualizacja i analiza danych

Tworzenie wartości dodanej dzięki analizie danych. Osiągnij konkretną wartość dodaną ze swojej aplikacji, dzięki serwisom cyfrowym opartym na danych

Twój bilet do świata serwisów cyfrowych

Nasza oparta na chmurze platforma, to Twoja przepustka do świata serwisów cyfrowych Weidmüller oraz proste, intuicyjne i przyszłościowe narzędzie rozwoju systemów przemysłowego IoT. Realizuj swoje projekty łatwo, bez uprzedniej wiedzy specjalistycznej, dzięki doskonałej interakcji platform, urządzeń i różnych programów. Platforma, będąca otwartym, modułowym i idealnie zintegrowanym systemem, umożliwia korzystanie z serwisów dla szerokiego zakresu zastosowań. Zwiększ swoją sprawność i uwolnij potencjał innowacyjny, dzięki platformie easyConnect.