Automat montażowy do listew Klippon® RailAssembler

Efektywne i wydajne procesy, dzięki automatycznemu montażowi elementów na szynie

Automat montażowy do listew Klippon® RailAssembler

Szybki i niezawodny montaż elementów na szynie

Automat montażowy do listew Klippon® RailAssembler w połączeniu z oprogramowaniem Weidmüller Configurator (WMC) umożliwia w pełni zautomatyzowany montaż listew zaciskowych. Zastosowanie zautomatyzowanego systemu eliminuje konieczność wybierania, przydzielania i umieszczania poszczególnych terminali. Dzięki temu w procesie montażowym można uzyskać oszczędności czasu sięgające 60%, a nawet więcej, biorąc pod uwagę bezobsługową pracę do 7 godzin.

Korzyści uzyskane dzięki naszemu automatowi montażowemu do listew Klippon® RailAssembler

Wzrost sprawności do 60%

Wzrost sprawności do 60%

Automat montażowy do listew Klippon® RailAssembler oferuje znaczny potencjał optymalizacji. Pozwala uzyskać montaż szybszy nawet o 60% przy całkowitej niezawodności projektowania.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Innowacyjna konstrukcja pozwala na łatwe posługiwanie się uniwersalnymi zasobnikami, co zapewnia znaczny wzrost produktywności.

Jakość dzięki spójności danych

Jakość dzięki spójności danych

Unikanie nieprawidłości montażu, dzięki spójnemu wykorzystywaniu danych z programów eCAD podczas obróbki w programie Weidmüller Configurator (WMC).

Zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki innowacyjnej technologii

Dzięki automatowi montażowemu Klippon® RailAssembler kompletacja, przypisywanie i pozycjonowanie, wciskanie i przeglądanie poszczególnych złączek należy do przeszłości. Biorąc pod uwagę różne okoliczności i sytuację początkową, automat montażowy do listew Klippon® RailAssembler zapewnia oszczędności czasu do 60%.

Dzięki automatowi Klippon® RailAssembler, oferujemy naszym klientom innowacyjne rozwiązanie do automatycznego montażu listew zaciskowych, zgodne z naszym kompleksowym podejściem do rozwiązań dla stanowisk pracy

Luca Isenbeg, menedżer produktu, automatyczne budowanie szaf

Poznaj nasz automat montażowy do listew Klippon® RailAssembler

Wyższy poziom automatycznego montażu listew zaciskowych

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Automat montażowy do listew Klippon® RailAssembler jako element naszego systemu rozwiązań dla stanowisk pracy

Wspieramy konstruktorów szaf elektrycznych na całym świecie i rozumiemy stojące przed nimi wyzwania. Dlatego zapewniamy zaawansowane produkty i rozwiązania o doskonałej jakości na każdy etap prefabrykacji szaf elektrycznych. W ten sposób tworzymy dodatkową wartość dla Ciebie i Twoich klientów. Korzystaj z naszej wiedzy.

Laserowy automat znakujący do listew RailLaser Klippon®

Szybkie i bardzo precyzyjne znakowanie

W połączeniu z oprogramowaniem Weidmüller Configurator (WMC), laserowy automat znakujący RailLaser Klippon®, umożliwia w pełni automatycznie znakowanie złożonych listew zaciskowych. Użycie bloków złączek z już wpiętymi oznacznikami, eliminuje konieczność oddzielania, przypisywania i wpinania poszczególnych oznaczników. Pozwala to na oszczędność nawet 90% czasu w procesach znakowania. Znakowanie laserowe listew zaciskowych spełnia również najwyższe wymagania w zakresie jakości.

Laserowy automat znakujący do listew RailLaser Klippon®
Zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki innowacyjnej technologii
  • Najwyższa wydajność
  • Trwałe znakowanie
  • Maksymalna elastyczność
  • Pasujący asortyment
  • Uniwersalne możliwości etykietowania
  • Niezawodna jakość

Doskonałe uzupełnienia

Klippon® Connect serii A

Oprócz samego znakowania, również wyposażanie bloków złączek w oznaczniki jest bardzo czasochłonne. Dlatego już wykonaliśmy ten krok. Użyj naszych standardowych oznaczników Weidmüller, które są już wpięte w złączki Klippon® Connect serii A. Korzystaj z pełnego potencjału optymalizacji oferowanego przez laserowy automat znakujący do lisew RailLaser Klippon®.Nasz asortyment złączek Klippon® Connect serii A został zaprojektowany jako gotowy do automatyzacji. Specjalne właściwości, takie jak kontury zewnętrzne zoptymalizowane pod kątem chwytaka, zapewniają bezpieczną obsługę robota.

  • Gotowość na automatyzację
  • Szybki montaż bez narzędzi
  • Szeroki zakres wariantów
  • Wysoka trwałość

Do pobrania