Idealne rozdzielnice PV DC dla modułów o dużej mocy

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na zrównoważoną energię, rośnie również zapotrzebowanie na alternatywy dla konwencjonalnych elektrowni. Fotowoltaika to zdecydowanie największy obszar zastosowania. Stale rozwijane są technologie i moduły PV, co oznacza, że potrzebne są również kompatybilne skrzynki przyłączeniowe. Nasza rozdzielnica wysokoprądowa zawiera bezpieczniki, które nie są ograniczone do 32 A i może współpracować z modułami ponad 540 Wp.

Dzięki naszej rozdzielnicy wysokoprądowej, unika się zagrożeń podczas wdrażania nowych technologii. Nasze rozdzielnice wysokoprądowe, ułatwiają rozpoczęcie korzystania z najnowszych technologii, pomagają w wyższym uzysku elektryczności oraz obniżają koszty produkcji elektryczności (LCOE).

Kompaktowe i trwałe rozwiązania dla dwustronnych modułów wykorzystujących technologię ogniw połówkowych

W dwustronnych modułach PV ogniwa słoneczne znajdują się zarówno z tyłu, jak i z przodu panelu. Umożliwia to przetwarzanie energii słonecznej również na tylnej stronie modułu, co zwiększa uzysk energetyczny systemu fotowoltaicznego.

Nasze cztery nowe warianty wysokoprądowej rozdzielnicy PV do dwustronnych modułów wykorzystujących technologię ogniw połówkowych umożliwiają większy przepływ prądu dzięki zastosowanym uchwytom bezpiecznikowym.

Optymalizacja pod kątem miejsca i zwiększona niezawodność

Zwiększanie mocy paneli PV wykorzystujących technologię ogniw połówkowych prowadzi do zwiększenia mocy na string. Stosowanie bezpieczników o wyższych wartościach znamionowych staje się wtedy pilne i wymaga nowego podejścia do projektowania systemów.

Nasze nowe konstrukcje wysokoprądowych rozdzielnic PV zapewniają łatwe dostosowanie i oszczędność czasu przy tworzeniu nowych projektów.

Szukasz idealnego rozwiązania dla swojego projektu? Skontaktuj się z nami, aby omówić wymagania!

Idealne do modułów o wysokiej mocy

Warianty modułowe rozdzielnicy wysokoprądowej od Weidmüller są zaprojektowane tak, aby były idealnie kompatybilne z modułami wysokiej mocy wiodących producentów, takich jak JinkoSolar, Longi Solar i Trinasolar. Jednak dzięki personalizowanej konstrukcji można również spełnić wiele innych wymagań nowoczesnych farm PV z innowacyjnymi modułami o wysokiej mocy. Skontaktuj się z nami – możemy łatwo skonfigurować idealną rozdzielnicę wysokiej mocy dla Twojego systemu.

JinkoSolar

JinkoSolar

JinkoSolar to globalny lider branży fotowoltaicznej, który sprzedaje swoje produkty, rozwiązania i usługi wielu międzynarodowym firmom użyteczności publicznej.

LONGI SOLAR

LONGI SOLAR

Jako jeden z wiodących na świecie producentów monokrystalicznych modułów solarnych, LONGI SOLAR oferuje najlepsze rozwiązania dla uśrednionego kosztu energii elektrycznej (LCOE).

Vertex by Trinasolar

Vertex by Trinasolar

Jako globalny lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań solarnych, firma Trina Solar dostarcza produkty, aplikacje i usługi PV, które promują zrównoważony rozwój na całym świecie.

Pozostałe moduły dwustronne i wykorzystujące technologię ogniw połówkowych

Pozostałe moduły dwustronne i wykorzystujące technologię ogniw połówkowych

Nasza wysokoprądowa rozdzielnica może być dostosowana do potrzeb modułów o wysokiej mocy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Wysokoprądowe rozdzilnice: czego można się po nas spodziewać

Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa naszych klientów i jakości naszych produktów. Zapewniamy, że nasze produkty i farmy PV będą miały długi okres eksploatacji i wytrzymają wiatr oraz warunki atmosferyczne. Dzięki 5-letniej standardowej gwarancji zapewniamy, że klienci są zadowoleni z jakości naszych rozwiązań. Pomagamy już od lat kształtować szybko rozwijający się międzynarodowy rynek fotowoltaiki. W związku z tym możemy z przekonaniem stwierdzić, że na naszych wysokoprądowych rozdzielnicach można polegać. Poznaj możliwości naszych rozwiązań i naszej rozdzielnicy wysokoprądowej!

5-letnia gwarancja

5-letnia gwarancja

Dzięki wysokiej jakości naszej rozdzielnicy wysokoprądowej, mogliśmy wydłużyć okres gwarancji do pięciu lat.

Wygodny kształt

Wygodny kształt

Pozioma konstrukcja naszej rozdzielnicy wysokoprądowej, optymalizuje dostępną przestrzeń i wlot kabli.

Obliczenia termiczne

Obliczenia termiczne

Obliczenia cieplne zgodnie z IES 60890 są dostępne na życzenie dla wszystkich naszych modeli rozdzielnic wysokoprądowych.

Długi okres eksploatacji

Długi okres eksploatacji

Opracowaliśmy naszą rozdzielnicę wysokoprądową, aby łatwo wytrzymała długi okres eksploatacji farmy PV.

Ochrona

Ochrona

Nasza rozdzielnica cały czas jest gotowa na duże prądy z połączeń z jednym a nawet z dwoma stringami.

Innowacje produktowe

Chcemy, aby nasi klienci pozostali konkurencyjni i jak najlepiej wykorzystywali swoje systemy PV. Dlatego nasz rozdzielnica wysokoprądowa ma innowacyjne właściwości, które zapewniają jeszcze wydajniejsze działanie systemu PV. Dopełnieniem naszej rozdzielnicy wysokoprądowej jest jej optymalny design, zapewniający najwyższą wydajność, specjalną ochronę bezpiecznikową i przeciwprzepięciową dla bezpieczeństwa i dużej mocy. Nasza rozdzielnica wysokoprądowa optymalizuje każdy system PV!

Standardowe opcje dostępne do zamówienia w każdej chwili

Oferujemy szeroki zakres rozwiązań dostępnych prosto z magazynu do bezpośredniego zintegrowania z instalacjami PV wykorzystującymi moduły wymienionych powyżej marek. Są różne warianty naszej rozdzielnicy wysokoprądowej: z 6 lub 8 wejściami, z bezpiecznikiem 50 A, z zabezpieczeniem bezpiecznikowym biegunów (+/-) oraz z bezpiecznikami 22x58 mm gPV o prądzie znamionowym na bezpiecznik od 35 do 75 A.

Zoptymalizowana konstrukcja

Wykorzystując zaawansowane oprogramowanie do symulacji 3D, zaprojektowaliśmy i przetestowaliśmy wariant produktu, aby zapewnić, że nasze rozdzielnice wysokoprądowe będą działać z najlepszą sprawnością mechaniczną i cieplną, w jak najbardziej kompaktowej obudowie.

Ochrona przeciwprzepięciowa

Dzięki różnym konfiguracjom naszej rozdzielnicy wysokoprądowej oferujemy ochronę przepięciową serii VPU do systemów 1500 V DC z maks. 11 kA Isc oraz w wariantach typu I+II bądź II.

Specjalne zabezpieczenie bezpiecznikowe

Bezpieczniki Weidmüller (WSFL) i podstawy bezpiecznikowe (WSFH) zostały opracowane specjalnie na potrzeby nowej architektury rozdzielnicy wysokoprądowej. Prądy znamionowe od 35 A do 75 A na wejście umożliwiają podłączenie pojedynczych i podwójnych stringów.

Nasze warianty rozdzielnicy wysokoprądowej do modułów PV wysokiej mocy

Planiści projektów dużych systemów PV, czy konsultanci techniczni mogą już zakończyć poszukiwanie rozdzielnicy wysokoprądowej, która z łatwością i trwale wytrzyma trudne warunki pogodowe i wysokie prądy! Mamy idealne rozwiązanie. Nasze rozdzielnice wysokoprądowe pomagają systemom PV działać wydajnie i mają wiele imponujących i przydatnych właściwości, które wykorzystują innowacyjne rozwiązania do likwidowania najpowszechniejszych problemów.

Rozdzielnica DC 8000081269

 • Liczba wejść: 6
 • Napięcie znamionowe: 1500 V DC
 • Maks. prąd zwarciowy Isc na jedno wejście: 21 A
 • Wymiary obudowy: 540 x 750 x 300 mm (wys./szer./gł., format poziomy)

Rozdzielnica DC 8000081271

 • Liczba wejść: 8
 • Napięcie znamionowe: 1500 V DC
 • Maks. prąd zwarciowy Isc na jedno wejście: 21 A
 • Wymiary obudowy: 540 x 750 x 300 mm (wys./szer./gł., format poziomy)

Rozdzielnica DC 8000081272

 • Liczba wejść: 8
 • Napięcie znamionowe: 1500 V DC
 • Maks. prąd zwarciowy Isc na jedno wejście: 32 A
 • Wymiary obudowy: 650 x 850 x 300 mm (wys./szer./gł., format poziomy)

Przetestowane i sprawdzone rozdzielnice fotowoltaiczne

Przetestowane i sprawdzone rozdzielnice fotowoltaiczne

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Nasze laboratorium zapewnia najwyższą jakość produktów

Nasze laboratorium posiada akredytację zgodnie z międzynarodowymi standardami. Działa niezależnie i jest uznawane przez instytucje, służby rejestracyjne oraz inne instytucje i organy. Przedsiębiorstwo Weidmüller, jako członek programu CTDP, jest regularnie poddawane audytowi przez organizację UL, w szczególności pod względem metod testowania, zarządzania jakością i dokumentacji.

Rozdzielnice fotowoltaiczne PV DC są testowane zgodnie z normą IEC 61439-2 i budowane na podstawie wyników badań oraz montowane pod konkretne aplikacje. Zapewnia to pełną zgodność ze wszystkimi wymaganiami aplikacji docelowej.

Doskonałe uzupełnienia

Lubimy oferować kompaktowe rozwiązania, które spełniają wszystkie niezbędne wymagania i mogą z łatwością sprostać wyzwaniom każdej indywidualnej sytuacji. Dlatego mamy zróżnicowany asortyment produktów, które doskonale uzupełniają nasze rozdzielnice wysokoprądowe. Na przykład można połączyć nasze rozdzielnice wysokoprądowe z systemem monitoringu PV, aby osiągnąć najwyższą sprawność systemu PV, poprzez rejestrowanie i analizowanie danych. Możemy też zapewnić niezawodną i bezpieczną komunikację między systemami fotowoltaicznymi. Jesteśmy doskonałym partnerem dla wydajnych, kompletnych rozwiązań!

Do pobrania

Konsultacje i pomoc techniczna

Nasza rozdzielnica wysokoprądowa umożliwia wydajne użytkowanie systemów PV przy niskim uśrednionym koszcie elektryczności (LCOE). Czy masz jeszcze jakieś pytania dotyczące naszych rozdzielnic wysokoprądowych? Po prostu skontaktuj się z nami. Z przyjemnością porozmawiamy osobiście, odpowiadając na pytania i znajdując idealne rozwiązanie w każdej indywidualnej sytuacji. W firmie Weidmüller zapewniamy sprawność i bezpieczeństwo farm PV dzięki naszej rozdzielnicy wysokoprądowej.

Twój kontakt w celu omówienia Twojego zapytania

* Pola wymagane